felieton, kasta.news, psychopaci, sędziowie

Mariusz Jasion, czyli od zera do… mniej niż zera. Historia „sędziego” – psychopaty ze Stargardu.

Mariusz Jasion
SSR w Stargardzie – Mariusz Jasion

Dostał po „ryju”, jego matce pluto pod nogi, dziecko chciano wrzucić do jeziora, żonę, której załatwił pracę w sądzie, regularnie wyzywano w najmniej oczekiwanych miejscach. Był przedmiotem kilkudziesięciu skarg do KRS, rzeczników dyscyplinarnych, przełożonych wszelkiej maści. Jego ofiary skierowały przeciwko niemu kilkadziesiąt zawiadomień do prokuratury, kilka pozwów cywilnych i trzy subsydiarne akty oskarżenia. Cham, prostak, degenerat, kanalia wszech czasów. A oprócz tego pospolity kryminalista, ćpun, paser kradzionego oleju opałowego i zaburzony psychopata. Oto „sędzia” Mariusz Jasion ze Stargardu, (który mieszka w Lipniku pod Stargardem), pseudonim „Ojciec Chrzestny”.

Kupił od skarbu państwa działkę budowlaną za bezcen

– Mariusz Jasion, mieszkaniec wsi Lipnik pod Stargardem, bardziej znany pod pseudonimem „Ojciec Chrzestny” to twórca zorganizowanej grupy przestępczej złożonej z tak zwanych sędziów i tak zwanych prokuratorów ze Stargardu – mówi w rozmowie z nami znany przedsiębiorca z branży paliwowej w Stargardzie . Stargard to mała Sycylia, to czarna dziura na mapie Polski, siedlisko wszelakiej patologii. Jasion stworzył tam przestępczą pajęczynę, której beneficjentami byli sędziowie, prokuratorzy, policjanci i współpracujący z nimi gangsterzy. Mieli swoich cyngli od mokrej roboty – w tym najbardziej znanego – bandytę Krzysztofa Zakrzewskiego z Małkocina: stalkera, złodzieja, oszusta i kryminalistę.

Gangster Krzysztof Zakrzewski z Małkocina, przez większość swojego życia bezrobotny oszust, zajmował się wywożeniem ludzi do lasu, napadami, rozbojami, włamaniami, wybijaniem szyb w domach, przecinaniem kół w samochodach na zlecenie „sędziów” i „prokuratorów” ze Stargardu. Dziś pracuje jako taśmowy w firmie HIAB, mającej siedzibę w Stargardzkim Parku Przemysłowym na os. Lotnisko. Jasion to także paser. Głównie kradzionego oleju opałowego, który przywozili mu jego byli podsądni, w zamian za otrzymanie wyroków z warunkowym zawieszeniem wykonania kary. Jasion nabył także od Skarbu Państwa działkę budowlaną za bezcen.

Zaburzony Jasion na wojnie z dziennikarzami

Mariusz Jasion ps. Ojciec Chrzestny znany z patologicznego poczucia własnej wartości i psycho-narcystycznego uwielbienia samego siebie, dał się poznać jako osoba wykorzystująca zajmowane stanowisko do prywatnych wojen ze swoimi wrogami. Słynął z wystawiania listów gończych za dziennikarzami, którzy opisywali jego kryminalną działalność http://www.aferyprawa.eu/Sady/Stargardzki-sad-to-szambo-Redaktor-naczelny-Glosu-Choszczenskiego-Tomasz-Pilecki-chce-postawic-bylego-prezesa-Sadu-Rejonowego-w-Stargardzie-Szczecinskim-Mariusz-Jasiona-przed-Sadem/page/2 .

Potrafił być natomiast bardzo hojny dla tych przedstawicieli mediów, którzy nie było obiektywni i starali się wybielać kryminalne wyczyny przestępcy Jasiona,. https://kontakt24.tvn24.pl/tomasz-pilecki-chce-sadu-nad-bylym-prezesem-sadu,2864166,ugc. Bandyci w togach z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie, za główny cel wieloletnich ataków obrali sobie znanego lokalnego dziennikarza śledczego Tomasza Pileckiego, który bez znieczulenia opisywał przestępczą działalność Jasiona oraz jakiego pomagierów: alkoholiczki Haliny Waluś z domu Wołkow ps. „Gorzelnia” oraz wyłudzaczki kredytów Kamili Klimczak z domu Czajkowska ps. „Oszustka” https://bezkarnoscpolicji.info/stargard-szczecinski-prezes-sadu-rejonowego-przesladuje-dziennikarzy/

Prezydent Duda zablokował w 2016 roku awans „chamowi i prostakowi” z Lipnika

O degeneracie Mariuszu Jasionie, przez wszystkie lata jego przestępczej działalności powiedziano już wszystko. Jest dla większości przyzwoitych ludzi zwykłym przestępczym zerem. W 2016 roku, głównie za sprawą dziennikarza Tomasza Pileckiego, który „rozsławiał” w prasie i w korespondencji do najwyższych urzędów w Polsce wyczyny Jasiona, Waluś i Klimczak z tak zwanego „sądu” w Stargardzie prezydent Andrzej Duda zablokował zaburzeńcowi z Lipnika awans zawodowy. W zemście na dziennikarzu Jasion zlecił swojemu cynglowi, bandycie Zakrzewskiemu z Małkocina włamanie do domu dziennikarza w Niemczech, kradzież niemieckiej karty kredytowej, a gdy redaktor będzie stawiał opór, wywiezienie go do lasu.

Wtajemniczeni w meandry wieloletniej wojny na linii dziennikarz- stargardzki sąd, mówią, że udział w zleceniu na dziennikarza brały udział także „sędzia” Halina Waluś z domu Wołkow ps. Gorzelnia ( alkoholiczka, która po pijaku jeździ samochodem) oraz „sędzia” Kamila Klimczak z domu Czajkowska ps. Oszustka ( znana wyłudzaczka kredytów, oszustka i socjopatka).

Pozostało pajacowanie i zabawa w teatrzyk

Redakcja portalu kasta.news wybuchła nieskrywanym, gromkim śmiechem, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasz zaburzeniec z Lipnika Mariusz Jasion zaczął niedawno pajacować na „scenie” domu kultury kolejarza jako „aktor” w jakimś stargardzkim pseudo-teatrzyku. – Niech lepiej zapisze się na zajęcia pajaca cyrkowego do cyrku. To jego naturalne środowisko. Tam poczuł by się jak u siebie na melinie – kpi jedna z ofiar „Ojca Chrzestnego”.

5 komentarzy dla “Mariusz Jasion, czyli od zera do… mniej niż zera. Historia „sędziego” – psychopaty ze Stargardu.

  1. O k….a. Maniek Wam tego nie daruję. Będą międzynarodowe poszukiwania, a może nawet międzygalaktyczne ?. Na Marsie, Snickersie, Princessie i 3-bicie?

  2. Grubo po śmieciu pojechaliście. Bardzo dobrze, popieram. CZytając ten tekst płakałem ja i cala moja rodzina. Ze śmiechu xD

  3. Narkoman z Lipnika mariusz jasion to nie tylko ćpun i degenerat, ale przede wszystkim pospolity bandyta.

  4. Takich jak on jest jeszcze więcej w kraju w Katowicach jest taka rodzina psychopatów która się wręcz chwali że współpracuje z policją, specjalnymi służbami i z wymiarem sprawiedliwości. Mam ją tuż pod moimi stopami piętro niżej. Wszystkie przestępstwa których się dopuszczają są im darowane i jeszcze otrzymują pieniądze od wyżej wymienionych grup zawodowych. Przestępstwa których się dopuszczają są im zlecane

  5. Ćpun jasion z lipnika bandyta zlecający wywożenie ludzi do lasu powinien dostać porzadny wpierdol, a jego starą powinni wygrzmocić w każdą dziurę jego ofiary

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *