kasta.news, prokuratura, sędziowie, zapożyczone

Dożywocie dla niewinnego ? Oto standardy polskich „prokuratorów” i „sędziów”.

https://www.youtube.com/watch?v=cB8BczT3IXo
materiał video z kanału Youtube Zbrodnia Ikara

Jeden komentarz do “Dożywocie dla niewinnego ? Oto standardy polskich „prokuratorów” i „sędziów”.

 1. Polski aparat ścigania i wymiaru sprawiedliwości to jedno wielkie g…no!
  W tym bagnie nie sposób spotkać uczciwego sędziego, aczkolwiek zdarzyło mi się trafić na trzech młodych. Wielokroć zostałem skrzywdzony przez tendencyjnych lub leniwych intelektualnie sędziów. Nie podaję szczegółów, bo to nie miejsce na to.
  Przeklinam komunistyczne sądy za ponad – w sumie – 15 lat cierpień i obecne sądy demokratyczne- za ponad 10 letnie cierpienia za „niewinność ” Sam w życiu bym w to nie uwierzył, gdybym tego nie przeszedł osobiście.
  A i teraz trwam w beznadziei, że do końca swego życia będę przetrzymywanym w ośrodku dla tzw.”bestii”, pomimo że nikogo nie zamordowałem ani nigdy nie zgwałciłem dziecka.
  Sąd ” demokratyczny”- w składzie jednoosobowym wyfasolił mi 10 lat więzienia za –kontrowersyjny– gwałt małżeński, na podstawie gołosłownej wersji małżonki, bez uwzględnienia, że była ona zainteresowana w pognębieniu męża, bo jako osoba zaburzoną psychicznie ( osobowość zależna )
  została „zraniona” pozwem rozwodowym i obawą pozbawienia opieki nad wspólnym dzieckiem.
  Nie mam pieniędzy, adwokaci z urzędy to na ogół albo olewający klienta, albo początkujący aplikanci –niedoświadczeni praktykanci. Nie mam więc znikąd pomocy.
  Nadz[r sądowy, ustawą o s!dowej weryfikacji osób osadzonych w tzw. Ośrodku terapeutycznym– to fikcja. Ośrodek utworzono pod egidą medialnie nagłośnionego mordercy-pedofila tzw.”bestii”, który miał wyjść na wolność, a w perspektywie- jeszcze kilku. Propagowano szacunkowo- dla trzech może do siedmiu sprawców najgroźniejszych przestępców , a obecnie osadzonych jest ponad 100 osób !!! –z tendencją zwyżkoą.
  ( Więzienie w Czersku przemianowano na filię ośrodka terapeutycznego, żeby rozładować przeludnienie. Większość tu przetrzymywanych ludzi- to osoby mogące normalnie funkcjonować na wolności, bo tylko nieliczni są upośledzeni i pozbawieni kontroli nad instynktami propulsywnymi.
  Ale tych co odbyli wymierzone im kary więzienia nadal pozbawia się wolności pod pozorem ” leczenia”, bo ustawą uzależnia wysokość dotacji finansowych od ilości
  ” pacjentów” utrzymywanych w owych ” szpitalach”
  Wg moich spostrzeżeń na jeden oddział z 24 pacjentami strzegło trzyzmianowo 12 ochroniarzy (wliczając w to pielęgniarzy-salowych) -Oddziałów jest 4 w Gostyninie, w Czersku 2
  Wszystkie osoby zatrudnion- trzyzmianowo, co w sumie daje wynik ok.120- 200 strzegących z pensjami o 50% wyższymi równierz dla personelu medycznego i pomocniczego większymi od równorzędnych stanowisk pracy poza murami ośrodka.
  Proszę uprzejmie utajnić moje dane osobowe. W razie potrzeby. służę dalszymi informacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *