Bez kategorii

Kliknij w przycisk poniżej aby przeczytać szukany artykuł „Krzysztof Szczepek…”

29 komentarzy dla “Kliknij w przycisk poniżej aby przeczytać szukany artykuł „Krzysztof Szczepek…”

 1. Pomysł powstania Waszego portalu jest naprawdę bezbłędny. Działa bardzo krótko a wiedzą o jego istnieniu w prokuraturach i sądach. Robicie dobrą robotę. Podpowiadam Panu Pileckiemu zrzeczenie się polskiego obywatelstwa. Mafia w togach ze Stargardu czyni kroki w sprawie ekstradycji Pana z DE do PL. Klimczak dostaje szału jak czyta o swoim złodziejstwie na łamach kasta.news. 3majcie sie! Podziwiam Was za odwagę!

 2. Te barany same zapracowują na ogólno społeczną pogardę a potem kwiczą tymi mordami gdy ktoś wreszcie próbuje pozbyć się tego barachła z wymiaru sprawiedliwości. Czarno na białym tu widzimy, że co jeden to głupszy. A ten szczepek powinien w pasiak pierdzieć przez 20 lat a nie żebyśmy śmiecia utrzymywali !

 3. Cały okrąg łodzki to jedno wielkie bagno gdzie reka rekę myje..dlatego każdą cięższą sprawe tam kieruja by uciąć temu łeb juz na poczatku…( oczywiscie z gory ustalonym wyrokiem)..prokuratura sieradzka dala sie poznac juz calej Polsce z niejednych reportarzy gdzie mozemy podziwiac te jąkniecia prokuratorow na logicznie postawione pytania( dlatego nie dziwi mnie brak zaznajomienia z aktami bo „uczeni w prawie ” maja trudności ze zrozumieniem słowa pisanego,)…wszystkich na bruk a z ich majatkow odszkodowania dla niewinnie osadzonych…ciekawe czy w tej skorumpowanej kasie poleca w koncu glowy dobrze by bylo przebadac tych sedziow i prokuratorow pod kątem psychiatrycznym…bo nagrode Darwina maja jak w banku!

 4. To pokłosie sowietów robi bezkarnie co chce. Rząd obiecywał reformę sądownictwa – gdzie ona jest i na czym miałaby polegać? Wygląda na to, że nie będzie żadnej reformy bo sami „reformatorzy” mają wiele na sumieniu. W Sieradzu to już w swej bezczelności biją wszelkie rekordy, wyrzucone pieniądze na ich studia, po tym artykule widać, że chłop po zawodówce lepiej jarzy niż ci prawnicy- o zgrozo.

  1. Ten sam i łeb sprawie ukrecili, a ścierwo widać coraz bardziej sie panoszy, widać mać jakiegoś wujka w krajówce.

  2. Nie tylko groźby karalne, to seryjny przestępca, brał udział w bardzo wielu przestępstwach i bogaci sie w ten sposób. To wstyd dla kraju, że taki element na stanowisku trzymają. On gdzieś spod ruskiej granicy to pewnie z tych co to bolszewiki po wojnie do kraju przywieźli.

 5. Co się z tymi „prawnikami” dzieje. Aż mi wstyd, że znam tego Szczepka, niestety również adwokata bo pochodzę z Wielunia choć od wielu lat tam nie mieszkam. Co za obrzydliwe kanalie tak skrzywdzić niewinne osoby dla kasy. Takim to ja życzę takiego samego losu jaki zgotowali tym niewinnym ludziom a moje życzenia się spełniają. Przykro mi, że to krajan dotyczy ale jak kanalia to nie ważne skąd jest zawsze kanalią pozostanie. Brrr – obrzydzenie

 6. Doprawdy skandaliczne. Zajmowałem się trochę restrukturyzacjami zanim wyjechałem, więc kumam o czym mowa. Ten Szczepek dogadał się musiał już wcześniej z tymi spółdzielcami. Zrobili wała, że aż bije w oczy. Ciągnęli kasę ze spółdzielni, potem z Pefronu, potem celowo zadłużali, poprzez słupy zbyli budę wyciągając miliony ze spółki na którą budę przenieśli, potem budę za sprawą przestępcy prokuratora odzyskali, potem wsadzili do pierdla niewinnych ludzi i jeszcze raz budę sprzedali. A niewinni siedzą i może jeszcze im przyjdzie spłacać wierzycieli spółdzielni. No po prostu mistrzostwo w oszustwach. Ten Szczepek to się musiał gdzieś na Ukrainie takich sztuczek wyuczyć. A sądy co? chyba sobie okulary z banknotów sprawili i nie widzieli przez nie wałów. Polacy kogo Wy utrzymujecie?

  1. To się musi skończyć, ja nie bede płacić na takie szumowiny. Zjednoczmy sie i w……y te szumowiny do ciężkiej roboty a co zarobią zabrać i oddać pokrzywdzonym.

 7. Doprawdy ręce opadają. Co robi minister sprawiedliwości, że pozwala na toco się dzieje. Co za szuje i to mają być ludzie prawa? A gdzie ich przysięgi, gdzie to czego ich na studiach prawniczych uczono? Nie ma co się dziwić, że powstało tak wiele różnych organizacji, które ujawniają to szujostwo i korupcję. Tylko patrzeć jak ludzie sami zaczną wymierzać sprawiedliwość bo tak na prawdę to jakie mają wyjście, przecież jest coraz gorzej, coraz większe bezprawie. Ludzie nie dawajcie się, to się musi w końcu zmienić, zdejmą oni te swoje czarne sukienki z żabocikami.

 8. Jaką trzeba być kurwą, żeby dla wymuszenia fałszywych zeznań zamykać człowieka ?! To jest prokurator ? To zwykły smieć jest ! I taką świnię społeczeństwo jeszcze utrzymuje !!! Żygać się chce. Zapamiętajcie te mordę kochani !

  1. Zapamietam tym bardziej, że pare lat temu on był w Wieluniu i miałem z tą zarazą do czynienia. U tego xxxx to standard okrada, oszukuje i za swoje przestępstwa wsadza niewinnych. Ukrainiec pieprzony. Na zbity pysk z roboty powinien wylecieć. On jeszcze trafi na swego, tego jestem pewien i tego mu zycze

 9. Jebane skurwysyny ! Takie kurwy powinno się za pysk i od razu do rozpalonego pieca wrzucać, żeby po tym gównie nawet smród nie pozostawał.
  Peleryny na grzbietach, łby pozadzierane ale we łbach gówno.
  Rzygać się chce.

 10. To jest prokurator? to jest szmata już dawno powinien srać w pasiaki a nie pracować w zawodzie. Ile jeszcze ludzi moze taki bandyta skrzywdzić? A kasta co? nie chciało się sprawdzić oszczerstw tego bandyty tylko przyklepali i już. Oni myślą, że ludzie są głupi? za darmo tego bandyty nie poparli. Ludzie ogłaszajcie takich bandytów zamiast reklam na bilbordach, plakatach wszedzie gdzie się da niech ludzie wiedzą jakie zara utrzymują z podatków, niech jadą do Niemiec jako opiekunowie osób niesprawnych a pieniądze dla pokrzywdzonych przez tych oszustów i nierobów bo żadni z nich prokuratorzy i żadni sędziowie.

 11. tych pierdolców ze spółdzielni nie trzeba jakoś specjalnie promować. Wszyscy wiemy jakie to wałkery są.

 12. mam podobne zdanie o naszym sądownictwie w Polsce a zwłaszcza w Sieradzu i Wieluniu gdzie udział bierze sędzia oraz adwokat ,który ustawia wyroki . Właśnie słuchałem w telewizji jak to Trybunał Między Narodowy przyznał tej mafii po 20000tysięcy euro za to że Ziobro zaczął robić czystkę w sądownictwie . Jeszcze mało się nachapali a sąd dyscyplinarny chroni złodziei i oszustów. Wreszcie niech zaczną odpowiadać za swoje czyny i błędy bo inaczej w Polsce powstanie dziki zachód i samosądy.Policja w stosunku do nich niech zacznie traktować jak każdego użytkownika dróg a nie udawać,że nic się nie stało , wreszcie zróbcie z nimi porządek nie bójcie się nakładać mandatów z najwyższej pułki to są ludzie kturzy doskonale znają prawo i przepisy. A swój papierek którym się będą bronić niech sobie wsadzą głęboko gdzieś tam gdzie zawsze jest ciemno.

 13. mam podobne zdanie o naszym sądownictwie w Polsce a zwłaszcza w Sieradzu i Wieluniu gdzie udział bierze sędzia oraz adwokat ,który ustawia wyroki . Właśnie słuchałem w telewizji jak to Trybunał Między Narodowy przyznał tej mafii po 20000tysięcy euro za to że Ziobro zaczął robić czystkę w sądownictwie . Jeszcze mało się nachapali a sąd dyscyplinarny chroni złodziei i oszustów. Wreszcie niech zaczną odpowiadać za swoje czyny i błędy bo inaczej w Polsce powstanie dziki zachód i samosądy.Policja w stosunku do nich niech zacznie traktować jak każdego użytkownika dróg a nie udawać,że nic się nie stało , wreszcie zróbcie z nimi porządek nie bójcie się nakładać mandatów z najwyższej pułki to są ludzie którzy doskonale znają prawo i przepisy. A swój papierek którym się będą bronić niech sobie wsadzą głęboko gdzieś tam gdzie zawsze jest ciemno.

 14. Prawdziwy przyjaciel to nie ten, kto osusza łzy twoje, Niczm jak Drapieżne lwy Tołstoje, ale ten, kto nie pozwala ci ich wylewać, innym zabrania się z Ciebie wyśmiewać E. F. Teixeira & Zeroo Cool..

 15. proszę o kontakt [email protected]
  my też staramy się położyć kres temu bezprawiu , szukamy osób p[poszkodowanych w celu ,,,,,,,,,,,,,,,
  łącząc siły możemy dużo więcej, zatem bardzo zachęcam do pisania do nas, wszystkie wiadomości zostaną anonimowe. proszę o kontakt [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *