kasta.news, psychopaci, sędziowie

Cyngiel stargardzkiej „kasty”, bandyta Krzysztof Zakrzewski z Małkocina wciąż na wolności

Wywoził ludzi do lasu na zlecenie bandytów w togach z tzw. „sądu” rejonowego w Stargardzie, okradł swojego byłego pracodawcę Bogdana Mazura na 200.000 zł, przez 7 lat prześladował, nękał i dokonywał stalkingu na dziennikarzu śledczym Tomaszu Pileckim, kiedyś wydawcy prasowym z Choszczna, dziś niemieckim przedsiębiorcy, któremu włamał się do domu, wybijał regularnie szyby, podpalił mu samochód, oraz wtargnął z siekierą do redakcji gazety, chcąc zabić dziennikarza.

Mało ? Ależ skąd.

Chory psychicznie kryminalista Krzysztof Zakrzewski z Małkocina, wieloletni bezrobotny, a dziś pracownik taśmowy firmy HIAB, znajdującej się w Stargardzkim Parku Przemysłowym, dokonał także wielu napadów, kradzieży, regularnie szkalował i zastraszał niewygodne mu osoby. Wraz z podobnymi do siebie kryminalistami próbował podpalić dom przedsiębiorcy Adama Miernickiego ze Stargardu . Byłego Sołtysa Grabowa ( pow. stargardzki) Huberta Lisa szantażował i szkalował. W końcu poprzecinał mu przewody hamulcowe w samochodzie. Od lat prześladuje także, szkaluje w Internecie i zasypuje masą anonimów wicewójt gminy Stargard Dorotę Mazur. Regularnie kłusuje. Kradnie także właścicielom ryby z hodowli. Przez lata handlował kradzioną swojemu pracodawcy benzyną. Na bandytę od lat nie ma mocnych.

Lokalne media nieugięcie od lat opisują bandycką działalność Zakrzewskiego

O wyczynach kryminalisty Krzysztofa Zakrzewskiego z Małkocina od lat piszą lokalne media. Także nasz portal poświęcił dwie publikacje temu bandycie. Jego chora psychicznie matka Irena Zakrzewska, mieszkanka bloku przy ulicy Bolesława Chrobrego 13 w Stargardzie przez 30 lat nękała i prześladowała swoich sąsiadów. Ojciec, degenerat więzienny, złodziej i alkoholik Jan Zakrzewski ( od trzech lat już pod ziemią) podejrzewany był także o pedofilię. Jak zeznają jego ofiary, miał je łapać za genitalia, w pomieszczeniu piwnicznym, w którym pędził nielegalnie bimber. Konkubiną bandyty jest Bożena Zakrzewska, oszustka, która po wyrzuceniu jej z pracy w banku PEKAO w Stargardzie, założyła firmę krzak pod nazwą BBK SAFE FINANCE w Stargardzie i wciska ludziom lipne chwilówki. Prosimy uważać na tę pseudo „firmę”, omijać ją szerokim łukiem i zgłaszać do KNF fakt prowadzenia przez oszustkę Zakrzewską owej meliny.

W latach 2010-2016 na temat bandyty Krzysztofa Zakrzewskiego z Małkocina, jego chorej psychicznie matki stalkerki Ireny Zakrzewskiej ze Stargardu oraz ojca byłego więźnia psychopaty Jana Zakrzewskiego, w lokalnej prasie ukazało się kilkadziesiąt publikacji.

Nietykalny bandyta

Ktoś może zadać sobie pytanie, jak to możliwe że bandyta pokroju Krzysztofa Zakrzewskiego wciąż chodzi po wolności, zamiast gnić w celi odsiadując wyrok 15 lat pozbawienia wolności? Pytamy o to dziennikarza śledczego Tomasza Pileckiego, który jako pierwszy opisał w swojej gazecie Głos Choszczeński kryminalną działalność gangstera. – Pani redaktor, to jest psychopata. Groźny, niebezpieczny psychopata, a oprócz tego pospolity przestępca kryminalny. Zwykły złodziej, oszust, stalker, dno społeczne najgorszego sortu. Przestępca ten od lat jest cynglem stargardzkiej „kasty”. To człowiek od mokrej roboty Walusowej, Klimczakowej, Jasiona z tak zwanego „sądu” w Stargardzie oraz bandytów z tzw. „prokuratury” – Wesołowskiego, czy Iwanickiej- Żwańskiej. Jeśli mafia w pelerynach ze Stargardu czegoś nie może zrobić swoim wrogom własnymi rękami, wysyła wówczas swojego człowieka – bandytę Zakrzewskiego z Małkocina – mówi w rozmowie z nami redaktor Tomasz Pilecki. Ofiary degenerata z Małkocina stworzyły o swoim oprawcy także kilka blogów: http://dreczycielzmalkocina.blogspot.com/ , http://bandytazmalkocina.blogspot.com/ , http://malkocinx25.blogspot.com/2014/03/krzysztof-zakrzewski-z-makocina-nasz.html

Dodajmy, że togowi opiekunowie bandyty Krzysztofa Zakrzewskiego z Małkocina: Halina Waluś, Kamila Klimczak i Mariusz Jasion z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie od lat, próbują zamknąć usta dziennikarzowi Tomaszowi Pileckiemu, który opisuje w prasie ich bandycką działalność i związki z gangsterem Krzysztofem Zakrzewskim z Małkocina. Idące w tysiące złotych wyroki grzywien, zadośćuczynień dla gangstera, wyroki bezwzględnego więzienia dla dziennikarza oraz ciągłe prześladowanie go przez mafię w togach ze Stargardu nie robią na nim większego wrażenia. Redaktor nadal robi swoje, z czego bardzo się cieszymy, gratulujemy mu konsekwencji i nieugiętości, oraz życzymy wielu sukcesów.

25 komentarzy dla “Cyngiel stargardzkiej „kasty”, bandyta Krzysztof Zakrzewski z Małkocina wciąż na wolności

 1. Ten artykuł obrazuje tylko promil z działalności przestępczej kryminalisty zakrzewskiego zam. Malkocin 1a, 73110 Stargard Szczeciński. Weźcie się za jego stara złodziejkę, która wyjebali z roboty w banku za złodziejstwo. Ona utrzymuje tego onaniste z Malkocina?.

  1. Że takie psychole jak te zakrzewskiego chodzą po wolności. Zamknąć w psychiatryku tych posrańców. Mamyśkę jebniętą w łeb irenkę, synalka kryminalistę i jego babę złodziejkę bożenkę.,

 2. Że takie k….wy jak ten zakrzewski świat nosi. Gdyby jego matke wyskrobali ile ludzi by przez smiecia zakrzewskiego nie cierpiało

 3. Szanowni redaktorzy, w zemście za ten artykuł pedofil zakrzewski z Małkocina 1a was jeszcze do lasu wywiezie, albo włamie sie do domu kradnąc co popadnie

 4. Rozstrzelać strzałem katyńskim tego śmiecia zakrzewskiego zamieszkałego malkocina 1a 73110 gmina Stargard Szczeciński ( tfuuuu mu w ryja parszywego) to za mało. Najpierw bandytę trzeba potorturowac z 5 godzin żeby śmieć poczuł karę za 12 lat prześladowania niewinnych ludzi szumowina w dupę je…..na.

 5. Mamuśka zakrzewska, starucha spleśniała z chrobrego 13/19 ze Stargardu pewnie już stoi przy drzwiach sąsiadów ze szklanką, podsłuchuje, a potem sporządzi notatki operacyjne i zaniesie na palanciarnię do psów 😀 😀 😀

 6. Skurwiela zakrzewskiego z Małkocina powinno się potraktować tak: uruchomić Auschwitz i zagazować skurwysyna zrodzonego z kurwy irki zakrzewskiej zamieszkałej Bolesława Chrobrego 13/19, 73-110 Stargard.

 7. Widziałam niedawno tego parcha zakrzewskiego jak z jakimś kulawym wielkim psem się szlajał po lesie. Może szukał psychol miejsca do wywiezienia kogoś na zlecenie ćpuna Jasiona hehe

 8. Gdyby mojego syna spotkało to co p. Pileckiego, ten skurwysyn zakrzewski, bandyta w dupę jebany miał by już przewiercone kolana. Śmieć mieszka w Małkocinie 1a, 73-110 Stargard, a pracuje na taśmie w firmie HIAB Cargotec Stargard Stalowa 2, 73-102 Stargard. Wszyscy którzy znają to jebane ścierwo proszeni są o naharanie i nasranie mu na ryj.

 9. Ciekawe co bandyta zakrzewski z Malkocina będzie robił ma wigilię? Albo będzie wywoził kogoś do lasu na zlecenie kryminalisty Jasiona z Lipnika, albo będzie okradał kogoś, albo włamywał się komuś do domu.

 10. Ciekawe kiedy ten śmieć zakrzewski będzie miał rozwiercone kolana za swą kryminalna działalność. Chroni śmiecia mafia w togach: Walus, Klimczak i Jasion z sądu w Stargardzie, dlatego kryminalista jest bezkarny.

 11. Matce tego skurwiela zakrzewskiego starej kurwie irence w cipsko pochodnię powinni wsadzić gdy janek jej zalał firmę. Wówczas na świat nie przyszedł by ten śmieć zakrzewski z małkocina 1a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *