sędziowie

Kiedy Waluś i Klimczak ze Stargardu trafią w końcu do więzienia?

To pytanie zadają sobie od lat ofiary nazywających siebie sędziami, a de facto będących pospolitymi przestępczyniami kryminalnymi: Haliny Waluś z domu Wołkow ps. „Gorzelnia” oraz Kamili Klimczak z domu Czajkowska ps. „Oszustka”. Obie przestępczynie niszczą ludziom zdrowie i życie , pracując w tak zwanym sądzie rejonowym w Stargardzie.

Waluś
SSR w Stargardzie Halina Waluś
Kamila Klimczak
SSR Kamila Klimczak

– Panie, ja rozumiem, że jechałem po pijaku, ale ta Waluś, co mnie skazywała sama cuchnęła wódką na odległość. Poza tym zachowywała się jak wiejska chłopka, którą oderwano od ziemniaczanych wykopków. Darła tą niewyjściową, zakazaną czerwoną od przepicia gębę przez całą rozprawę. Nie dawała mi zabrać nawet głosu. Kiedy nie wytrzymałem i wstałem mówiąc „ Da mi pani w końcu dojść do głosu?” uznała, że ją tym pytaniem znieważyłem i wymierzyła mi 500 zł kary porządkowej. Jej poziom chamstwa i prostactwa jest po prostu przerażający.

Zaczęła machać tymi łapami, myślałem, że mnie jeszcze pobije. Zachowywała się jak chora psychicznie. W pewnym momencie zacząłem się bać. Po rozprawie zacząłem szukać o tej babie jakichś informacji i natknąłem się na Wasz portal – mówi w rozmowie z nami Pan Dariusz, stargardzianin, były podsądny nazywającej siebie sędzią, przestępczyni Haliny Waluś z tak zwanego sądu w Stargardzie.

Pijaczka i schizofreniczka w roli „autorytetu z zakresu prawa”

Opinia Pana Dariusza nie jest odosobniona, bo Halina Waluś stwarza wrażenie osoby ciężko zaburzonej psychicznie. Nadużywanie przez nią alkoholu oraz wrodzone chamstwo i prostactwo to akurat w naszej ocenie najmniej znaczące przewinienia. Waluś poprzez 20 lat swojego pseudo orzecznictwa zniszczyła zdrowie i życie setkom ludzi. Okradła także setki ludzi na tysiące złotych tytułem grzywien i zadośćuczynień za „przestępstwa” urojone w chorej głowie tej schizofreniczki.

Oszustka i wyłudzaczka kredytów mówi jak przestrzegać prawa

– Czułam się trochę nieswojo, kiedy Klimczak umoralniała mnie, że nie można kraść i oszukiwać na podatkach – mówi nam Pani Marzena, skazana przez Klimczakową za prowadzenie rzekomo niezarejestrowanej działalności gospodarczej w postaci handlu przed cmentarzem w Stargardzie. – Przecież ta Klimczak sama prowadzi niezarejestrowaną działalność gospodarczą w postaci wynajmu mieszkań i wyłudziła wraz z mężem dwa kredyty z kasy sądu apelacyjnego w Szczecinie. Na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych, mając dom i dwa mieszkania. Jej ojciec, były wójt Starej Dąbrowy kupował za lewy bimber poparcie w wyborach samorządowych. Cała ta jej rodzinka to towarzystwo spod celi – I ktoś taki mówi, że zdemoralizowana jestem ja – mówi nam Pani Marzena, ofiara Klimczakowej.

O przestępczej działalności Walusiowej, Klimczakowej i Jasiona z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie jak również przestępców z tamtejszej prokuratury: Wesołowskiego, Dobosz-Chrobak vel Farcharson i Iwanickiej- Żwańskiej od lat piszemy na łamach prasy ( Głos Choszczeński, 7 Dni Stargardu, Magazyn Pogranicze”. O ich kryminalnych wyczynach donosimy także na portalach: www.aferyprawa.eu oraz www.kasta.news. Cyklicznie informujemy także stojące teoretycznie na straży przestrzegania prawa instytucje państwowe. Liczymy, że może w końcu ktoś z nimi zrobi porządek i znajdą się tam, gdzie powinni mieć stały adres zameldowania, czyli w koloni karnej o zaostrzonym rygorze.

33 komentarzy dla “Kiedy Waluś i Klimczak ze Stargardu trafią w końcu do więzienia?

 1. Wielki szacunek p. redaktorze za nagłaśnianie przestępstw w wykonaniu tych dwóch kanalii Waluś i Klimczak. Może COVID-19 je sprzątnie z tego świata. Pies z kulawą nogą po tym ścierwie nie zapłacze.

 2. Tatuś tej Klimczak to stary złodziej i łapówkarz ze Starej Dąbrowy. Córeczka tylko kontynuuje złodziejskie rodzinne tradycje

  1. Drugi panie. Nazywanie kogoś złodziejem czy łapówkarzem bez jakichkolwiek dowodów a tylko na podstawie artykułu jakiegoś nierzetelnego redaktorzyny jest krzywdzące i szlakujace dobre imię osoby której dotyczy i całej jego rodziny. Dlatego jeżeli był pan pokrzywdzonym lub świadkiem podanych zdarzeń należało zgłosić to na policję a nie anonimowo zawierać w swoiej opinii w opisywanym vejt newsie

 3. Szanowna Redakcjo, czy zastanawiali się Państwo jak takie zdegenerowane kryminalne szubrawe kanalie jak ta złodziejka Klimczak i pijaczka Waluś mogły dziś siąść z rodzinami do świątecznego śniadania? Bandytka Klimczak wraz z tatusiem złodziejem pewnie chlali lewy bimber, którym tatko kryminalistki Klimczak kupował poparcie wyborcze. U degeneratki Waluś pewnie tylko dykta była na stole, a potem ojszczana leżała pod stołem. A ich ofiary pewnie cierpiały okradzione z majątków życia, w więzieniach. naharać w ryj takim dwóm kanaliom jak te dwie to zbyt łagodne potraktowanie.

 4. Rozumiem, że broni pani swojej córeczki socjopatki i zdemoralizowanej przestępczyni, złodziejski i wyłudzaczki kredytów, ale pani poziom nie różni się za bardzo od poziomu córeczki. Jest pani pseudo – nauczycielką, typową PiS-owską ćwierćinteligentką. P.S. Maż oddał co nakradł w UG Stara Dąbrowa?

 5. Redakcjo proponuję publicznie podać adresy zamieszkania tych dwóch szumowin KLIMCZAK I WALUŚ- niech lokalna społeczność zlinczuje tę patologię. Rozżarzone węgle w dupę wsadzić tym dwóm, wychłostać publicznie a potem do wora a wór do jeziora.

 6. A obić tego zalanego tłuszczem pijackiego ryja Gorzelni Waluś i się psycholce odechce wówczas nękać niewinnych ludzi

 7. Ten artykuł to mistrzostwo świata. Redaktor na bank wyrwie za niego kolejne 100 000 zł grzywny i zapewne jak wcześniej nie zapłaci togowym świniom ani złotówki hehe

 8. Pewnie ta cała Klimczak z tą drugą Waluś plują sobie dziś w brodę, że zaczęły wojenkę z redaktorem te 10 lat temu :D. Myślały, że wyrok więzienia i 50 000 zł grzywny spowodują, że redaktor przestanie o nich pisać. A tu wręcz odwrotnie, Im wyższe wyroki dla redaktora i wyższe kwoty zadośćuczynień, tym ciekawsze publikacje :D. Brawo dla Pana za konsekwencję. Bo jej Panu nie można odmówić. Nieśmiało pozwalam sonie zasugerować jakiś nowy artykuł śledczy o bandytach zakrzewskich z Małkocina i Stargardu 😀

 9. Droga redakcjo sprawdźcie najnowsze oświadczenie majątkowe złodziejki Klimczak ze Stargardu. Z łapówek i wyłudzania kredytów na słupa kupiła trzecie mieszkanie. Oczywiście wynajmuje je na czarno w ramach niezarejestrowanej działalności gospodarczej. Liczę, że redaktor Pilecki się tym zajmie!

 10. Starą, tłustą i parchata Waluś to należy wygrzmocic dobrze we wszystkie dziury. Myślę, że jakiś Somalijczyk by się skusił w zamian za miskę zupy ?.Bo Gorzelnia gdy jest niewygrzmocona to zaczyna mocno gwiazdorzyc?

 11. Rewelacyjny tekst redaktora Pileckiego. Wysyłam panu informacje na maila odnosnie Haliny Waluś. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

 12. Tych trzech kryminalistów, zdeprawowanych bandytów: tłustą Waluś, co paszczę sobie wymienia na koszt podatnika śmierdząca spocona locha; złodziejkę Klimczak, łapowniczke i złodziejkę oraz gangstera Jasiona z Lipnika pasera kradzionego oleju opałowego to procą w ryj, kopa z półobrotu w żebro, potem naharac w mordę tym bandytom i zepchnąć z góry kopem w dupę.

 13. Cały powiat by odżył: miasto, wioski i okolice gdyby te dwie kryminaslistki : Waluś i Klimczak COVID sprzątnął z tego świata, ewentualnie gdyby duży dostawczak rozjebał je na przejściu dla pieszych. Osobiście bym jeszcze harnął na ich truchło leżące na drodze.

 14. Gdyby te dwie przestwpczynie:Halinę Walus i Kamilę Klimczak w końcu zamknęli za ich kryminalna działaność przestępczą cały region by odetchnął.

 15. Te dwie szmaty kryminalne: WALUS i KLIMCZAK najpierw solidny wpierdol żeby suki wstać nie mogły a potem połamać kości, betonowe buty i do Bałtyku. Wówczas będzie sprawiedliwe zadośćuczynienie dla ich ofiar

 16. Pijaczka Walus i ta podstarzała farbowana blondi Klimczak o tej patologii to wszyscy wiedzą że to degeneratki i bandytki

 17. Ta szmata parchata Waluś i to drugie kurwisko parszywe Klimczak po 25 leżeć na twardej pryczy powinny za krzywdzenie swoich ofiar

 18. Pytanie bardziej zasadne: kiedy waluś i klimczak zamkniete zostaną w szpitalu psychiatrycznym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *