kasta.news, sędziowie

Czy nazywająca samą siebie „wysokim sądem” Kamila Klimczak ze Stargardu wyłudziła kolejny kredyt ?

Sąd Apelacyjny w Szczecinie (fot. słonecznystok.pl)

Kamila Klimczak z domu Czajkowska, pseudonim „Oszustka” vel „Lepkie ręce”, na co dzień niszcząca ludziom zdrowie i życie w zorganizowanej grupie przestępczej, mylnie zwanej „sądem” rejonowym w Stargardzie twierdzi, że jest „wysokim sądem”. Na tych, którzy uważają inaczej, nakłada podczas prowadzonych przez siebie nasiadówek drakońskie kary grzywien za obrazę jej wątpliwej godności. Nasza redakcja, co najwyżej może zwrócić się do Klimczakowej „wasza złodziejskość”.

Co by tu jeszcze wyłudzić, panowie

Wyłudzanie kredytów mieszkaniowych z kasy sądu apelacyjnego w Szczecinie stało się cechą rozpoznawczą Kamili Klimczak z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie. Udając bezdomną, Klimczak poprzez wprowadzanie w błąd komisji socjalnych, korzystając z absurdalnych przepisów pozwalających sędziom brać nisko oprocentowane pożyczki bezpośrednio z kas zapomogowych sądów, wyłudziła już ponad 200 000 zł. Rzekomo na zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. W przypadku wyłudzenia obu pożyczek na zakup mieszkań, posiadała już 150. metrowy dom oraz nieruchomości gruntowe warte ponad 500.000 zł.

„Bezdomna” Klimczak i jej lewe interesy

Jak wynika z najnowszego oświadczenia majątkowego „Oszustki”, w 2020 roku nabyła kolejną nieruchomość. Jest nią 50. metrowe mieszkanie w Stargardzie. Ponad dwa tygodnie temu wysłaliśmy zapytanie prasowe do Sądu Apelacyjnego w Szczecinie. Zapytaliśmy, czy Klimczak nabyła je poprzez wyłudzenia kolejnego kredytu, jak czyniła to do tej pory. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi, stąd też powiadomiliśmy CBA, ABW, Ministerstwo Sprawiedliwości, Krajową Radę Sądownictwa oraz Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych.

Wysoki sąd” ze Starej Dąbrowy prowadzi niezarejestrowaną działalność gospodarczą

Kamila Klimczak z wyłudzonych pożyczek kupuje mieszkania, które wynajmuje przybyszom ze Wschodu. Czyni to na lewo, w ramach prowadzenia niezarejestrowanej działalności gospodarczej. To nie przeszkadza jej w żaden sposób skazywać przestępców podobnych do niej samej, którzy lewe biznesy prowadzą, chociażby handlując zniczami pod stargardzkim cmentarzem.

Aferalność rodziny Klimczakowej to wręcz tradycja

Nie dziwi fakt, że Kamila Klimczak jest przestępcą dużo bardziej zdemoralizowanym, niż jej podsądni. Aferalność, to w zasadzie w jej rodzinie tradycja. Ojciec naszej przestępczyni, będąc wójtem gminy Stara Dąbrowa dopuścił się przestępstwa pospolitego w postaci korupcji. Kupował poparcie wyborcze za pomocą lipnej wódki własnej produkcji. Dzięki osobistemu zaangażowaniu jego córki, akt oskarżenia przeciwko ojcu został wycofany, a przestępca nie poniósł odpowiedzialności karnej.

Oświadczenie majątkowe Kamili Klimczak za 2019 rok.

6 komentarzy dla “Czy nazywająca samą siebie „wysokim sądem” Kamila Klimczak ze Stargardu wyłudziła kolejny kredyt ?

  1. Przecież ta Czajkowska złodziejstwo ma w genach. Co Wy się dziwicie? Ona siedzieć powinna dawno bo to zwykła złodziejka

    1. matka Krystyna Czajkowska pseudo dzialaczka solidarnosci odznaczona krzyzem za dzialalnosc w latach 1980 i dalej okazuje sie, ze to sympatyczka PZPR ktora w latach 1981 do 1983 uczeszczala na Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu i w maju 1983 odebrala dyplom ukonczenia tej super uczelni. Musze dodac, ze medal dostala za rrzekoma dzialalnosc w latach 1980 1983? Tak dzialaja prawdziwi Polacy z PIS-u. Gratulacje

  2. Złodziejka Klimczak pospolita kryminalistyka mówi, że jest wysokim sądem hahahaha dobre żarty. Te, Czajkowska złodziejko oddaj ukradzione ludziom pieniądze mendo farbowana ohydna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *