kasta.news, korupcja, sędziowie

A co gdy podsądny jest przestępcą mniejszego kalibru, niż skazujący go sędzia ?

empty type gallery

Złodzieje, oszuści, wyłudzacze kredytów, paserzy kradzionego oleju opałowego, alkoholicy, narkomani, zleceniodawcy porwań ludzi, zaburzeni socjopaci. Mowa o podsądnych tak zwanych sędziów z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie? Nic bardziej mylnego. Mowa o przestępcach w togach, na co dzień pracujących w tym „sądzie”.

Przyglądając się wyczynom przestępców nazywających się „sędziami” tak zwanego „sądu” w Stargardzie, mam wrażenie, że ich firma powinna nazywać się zorganizowaną grupą przestępczą, a oni pospolitymi przestępcami, za których osobiście uważam ich od lat.

Alkoholiku i złodzieju, masz sprawę za alkoholizm i złodziejstwo ? Nie martw się, Walusiowa jak nikt inny cię zrozumie. Ty przy niej to anioł. Wyłudzaczu kredytów, łapowniku i socjopato Twoje przewinienia przy wyczynach Klimczakowej to w zasadzie niewinne igraszki. Specjalizuje się w tym samym co Ty. Proponuję się z nią zaprzyjaźnić. Podszkoli cię w przestępczym fachu jak nikt.

I takie zdemoralizowane dno społeczne wysyła do więzień ludzi nierzadko moralniejszych od siebie.

Dziś złożyłem do CBA wniosek o kontrolę oświadczenia majątkowej Klimczak i Waluś z tak zwanego „sądu” w Stargardzie. Wniosłem także do Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych o wszczęcie postępowań dyscyplinarnych wobec tych dwóch.

oświadczenia majątkowe:
Halina Waluś: https://www.szczecin.sa.gov.pl/container/om/2018/ssr.halina_walus.pdf
Kamila Klimczak: https://www.szczecin.sa.gov.pl/container/om/2018/ssr.kamila_klimczak.pdf

3 komentarzy dla “A co gdy podsądny jest przestępcą mniejszego kalibru, niż skazujący go sędzia ?

  1. ja się zastanawiam czy oni wszyscy faktycznie sądzą, że są kimś ważniejszym, mądrzejszym w społeczeństwie ? Jakąś elitą ?
    Przecież na kubek budżetowy idą największe życiowe niedorajdy

  2. Czytałam niedawno artykuł w którym zawarte było ubolewanie, że tak wielu Polaków opuszcza granice tego kraju. A cóz im pozostało, kiedy tu uczciwi, spokojni, inteligentni, pracowici, prawdomówni obywatele nie mają prawa bytu. Tu rządzi mafia w togach, która urządza polowanie na niewinnych a bandytów broni i wypuszcza, żeby przybywało ich ofiar. Nie potrafią nawet pomyśleć, że podcinają gałęzie na których siedzą bo jak wyniszczą tych prawych obywateli z których podatków żyją to kto ich będzie utrzymywał? ci bandyci, których chronią? na pewno nie bo to zwykle nieroby a ewentualnej łapówki na ile wystarczy?

  3. Pijaczka Waluś ostatnio wydała „wyrok”, w którym dała wyrok w zawieszeniu bandycie, który po pijaku potrącił 9 osób i ich mało co nie zabił. Wiadomo, Pijaczka rozumie pijaka. Dramat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *