absurdy sądowe, kasta.news

Nie dość, że alkoholiczka i socjopatka, to jeszcze propagatorka komunizmu. Kolejny odlot “sędzi” Haliny Waluś ze Stargardu

Halina Waluś
SSR w Stargardzie Halina Waluś

O wyczynach mieszkanki Stargardu, Haliny Waluś z domu Wołkow, ps. “Gorzelnia” pisaliśmy wielokrotnie od 2018 roku, na łamach magazynu polsko-niemieckiego “POGRANICZE” oraz na portalu: www.kasta.news. W latach 2012-2016 na temat jej “orzecznictwa” na łamach miesięcznika “Głos Choszczeński, tygodnika “7 Dni Stargardu” oraz na portalu: www.aferyprawa.eu ukazało się blisko 70 publikacji. Zachowanie oraz pseudo wyroki tej osobniczki, która twierdzi, że jest “wysokim sądem” i każe do siebie mówić w trzeciej osobie l.p. wskazuje, że Walusiową na poważnie powinien zająć się psychiatra z długoletnią praktyką zawodową i dużym dorobkiem naukowaym.

Nazywająca samą siebie sędzią Halina Waluś z domu Wołkow ps. “Gorzelnia” skazała na 4 miesiące ograniczenia wolności znanego polityka, działacza społecznego i architekta Daniela Sosina. Uznała, że Pan Daniel….znieważył radziecki pomnik znajdujący się przez lata w słynacym z patologii miasteczku Stargard Szczecinski, zarządzanym przez sitwę Rafała Zająca.

Wysoki sąd walusiowy” nie mógł utrzymać się na własnych nogach

Wyrok ten jest absurdalny. Nie mogę się z nim zgodzić. Ze względów zawodowych – tłumaczy Daniel Sosin, z zawodu architekt. – Nie zgadzam się z tym wyrokiem, jest niesprawiedliwy. To była walka polityczna z rosyjską gwiazdą w tle. Do Kamila Chwałka zwracałem się jako do osoby publicznej, radnego, a nie do osoby prywatnej. Za stwierdzenie faktu, że jest gruby przeprosiłem go na posiedzeniu pojednawczym. Inne moje uwagi są uzasadnione. On wystąpił w obronie rosyjskiego pomnika, broni symbolu komunizmu, ja natomiast bronię symboli narodowych. Obydwaj należymy do różnych organizacji politycznych i toczymy polityczną walkę. A w jej ramach dopuszczalne są inwektywy.

Pytaniem otwartym pozostaje, czy wydająca ów “wyrok” Walusiowa , była znów “zalana”, czy może po prostu znać o sobie dała choroba afektywna dwubiegunowa.

4 komentarzy dla “Nie dość, że alkoholiczka i socjopatka, to jeszcze propagatorka komunizmu. Kolejny odlot “sędzi” Haliny Waluś ze Stargardu

  1. Co się dziwicie że sędzina pijaczka. Znienawidzona przez wszystkie swoje ofiary, najchętniej to by nasrali na nią, to zalewa robaka.Jak taka patologia jak ta Walus ludzi może sądzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *