zapożyczone

Syn prokuratorki zabił. W zabójstwo wrobiono i skazano niewinnego człowieka.

Historia tak skandaliczna, że przeciętnemu człowiekowi trudno w nią uwierzyć. A jednak ! Syn prokuratorki zabił młodą dziewczynę pod dyskoteką w miejscowości Lądek k/Słupcy. Policjanci na polecenie „góry” (przyp. prokuratury) biciem wymusili przyznanie się do zabójstwa młodego, niewinnego człowieka. W więzieniu spędził już 16 lat !

Oburzające ? Skali patologii dodaje fakt, że już wówczas służby wiedziały, że syn prokuratorki już wcześniej z podobny sposób zabił inną, młodą dziewczynę.

Materiał wyemitowany przez TVP w programie Alarm!

2 komentarzy dla “Syn prokuratorki zabił. W zabójstwo wrobiono i skazano niewinnego człowieka.

  1. Czy ta prokuratorka jeszcze pracuje na Urzędzie? mam nadzieję, że dawno wyleciała i rabatki przy drogach piele a dochód oddaje rodzinie niewinnego chłopaka.

  2. Rozszerza się pandemia tej bezkarnej zarazy. Adwokaci, sędziowie, prokuratorzy, komornicy, policjanci, to w bardzo wielu wypadkach osoby poważnie zaburzone. Część z Rych którzy zostali wmanewrowani w tryby siedzi i się podporządkowuje, bo się boją. Nie zdają sobie sprawy, że przez to albo staną się tacy sami, albo ich organizm nie wytrzyma narastającego napięcia. Jeśli są uczciwe osoby, wykonujące zawód zaufania publicznego, które mają świadomość tego jak system krzywdzi ludzi, powinni przestać się bać tylko wziąć odpowiedzialność i zamiast kryć przestępców zrobić wszystko, by ujawnić przestępstwa. Powinno się oczyścić instytucje z osobników, które powinny pomagać człowiekowi, a nie prowadzić działalność przestępczą pod płaszczykiem prawa i okradać społeczeństwo swojego kraju. Ręka rękę myje i to na coraz szerszą skalę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *