absurdy sądowe, kasta.news, korupcja, psychopaci, sędziowie

Grzegorz Władyka – ofiara ma „siedzieć”. Sprawca przejmuje jego majątek.

Grzegorz Władyka

Grzegorz Władyka zatrudnił do swojego gospodarstwa rolnego Łukasza S., który wykonywał prace porządkowe. W chwilach wolnych Łukasz S. systematyczne współżył z żoną Grzegorza Władyki, miłość ta osiągała swoje spełnienie najczęściej w oborze. Jak sprawa wyszła na jaw ,Władyka zwolnił z pracy Łukasza S., ten odcięty od źródła „miłości” w zamian oskarżył zdradzanego męża o molestowanie seksualne. Do składania fałszywych zeznań nakłonił jeszcze dwóch kolegów, którzy nie stronili od alkoholu i kradzieży.

Stawki za fałszywe zeznania kształtowały się od 5 do 10 tys. złotych.

– Informator policyjny oraz księgowa (bez matury), pracująca w US są prowokatorami przestępczych działań. Chronieni przez policję, prokuraturę i sąd – ujawnia Bogumiła Wróblewska, siostra Grzegorza Władyki: Alicja Barbara Bąk z Prokuratury Rejonowej w Brzozowie udzielała wywiadów do lokalnych mediów jeszcze przed zapadnięciem wyroku, ferując tezę, że brat jest winny. Za wszelką cenę chciano z brata zrobić pedofila wiadomo, jakie to ma reperkusje w małej katolickiej miejscowości, chodziło o to, aby  brat psychicznie się załamał i nie przeżył więzienia.

Sywia Szajna
„sędzia” Sywia Szajna

– W grze jest majątek do przejęcia wartości kilku milionów. Sędzia Sylwia Szajna Sądu Rejonowego w Brzozowie podważyła wszystkich świadków zeznających na korzyść brata a dała wiarę wbrew opinii biegłych osobom z marginesu społecznego, osobom uzależnionym od alkoholu osobom mającym nad sobą kuratora.

– Jej decyzję potrzymał Sąd Okręgowy w Krośnie w składzie Szarek Janusz, Lipiński Artur, Ruszała Wiesław. Gołym okiem było widać układ bratowej, jaki miała zawiązany z lokalnym wymiarem sprawiedliwości dlatego bez żadnych dowodów w sprawie zapadł wyrok 5.5 roku więzienia dla brata. Dodatkowo skład sędziowski zasądził dla pseudo pokrzywdzonych po 10 tys. zł. i tym sposobem spełniła się obietnica, że na składaniu fałszywych zeznań da się zarobić.

Wiesław Ruszała
Wiesław Ruszała
Janusz Szarek
Janusz Szarek
Artur Lipiński
Artur Lipiński

Jedni niby gwałcą, drudzy niby trzymają ofiarę, zarzuty tylko wobec Władyki.

W aktach sądowych padło nazwisko mężczyzny, który rzekomo trzymał ofiarę, ułatwiając w ten sposób gwałt Władyce, ale prokuratura nie postawiła zarzutów o współudział temu mężczyźnie dlaczego ?

Sąd II instancji uznał apelację Grzegorza Władyki jako niezasadną. Kasację odrzucił także Sąd Najwyższy. Na dzień jutrzejszy ( 19.11.2020) mężczyzna ma stawić się w zakładzie karnym w celu odbycia prawomocnego wyroku 5 roku pozbawienia wolności.

4 thoughts on “Grzegorz Władyka – ofiara ma „siedzieć”. Sprawca przejmuje jego majątek.

  1. Proponuję, żebyście pokazywali mordy tych świń w togach. W końcu to funkcjonariusze utrzymywani za nasze pieniądze, społeczeństwo powinno rozpoznawać ich na ulicy !

  2. Ziomuś będzie pierdzał w pasiaki i nic mu i tak nie pomoże. Tak na marginesie nie wierzę jemu i tej jego siostrze jakoś.

  3. On orał i siał pole, jego j parobek orał i siał jego żonę. Co za ironią losu szkoda chłopa. A teraz to tak na serio pies nie weźmie jak szuka nieda.
    Jeżeli mają dzieci to niech zrobi badania genetyczne na ojcostwo . Zbyt dobry i łagodny był dla niej. L

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.