kasta.news

Ci milicyjni przestępcy ze Stargardu dopuścili się największej ilości czynów kryminalnych

Gwałciciele, złodzieje, oszuści, stalkerzy, łapówkarze, narkomani, przestępcy drogowi, sprawcy przemocy domowej, hazardziści, sadyści i psychopaci. Konrad Adamiak, Katarzyna Marczyńska, Marek Ufnowski,Tomasz Piątek oraz kilkunastu zupełnie nieznanych szerszej opinii publicznej krawężników z zaledwie kilkuletnim stażem pracy to przestępcy z tak zwanej komendy powiatowej policji w Stargardzie ( woj. zachodniopomorskie), którzy przez lata dopuścili się największej ilości przestępstw kryminalnych.

Stargard Szczeciński. Sypialnia Szczecina. „Mała Sycylia” w województwie zachodniopomorskim. Koterie, układy i sitwy. Głównie na styku sąd-prokuratura-policja. Miastem rządzi sądowo-prokuratorska mafia. W randze wiceprezesa sądu Kamila Klimczak- wyłudzająca sądowe pożyczki i prowadząca niezarejestrowaną działalność gospodarczą socjopatka. W randze zastępcy prokuratora rejonowego, do niedawno Andrzej Paździórko, którego synek, dealer narkotykowy, za pomocą kopnięć i rozbijania butelek na głowie próbujących go obezwładnić ludzi wprowadzał porządek. Były komendant policji w Stargardzie Konrad Adamiak? Przestępca skazany za podrabianie dokumentacji w KPP na okoliczność wykorzystywania służbowego, nieoznakowanego pojazdu jako prywatnej taksówki. Były zastępca dyrektora tamtejszego więzienia Konrad Cybylski, złodziej prądu i stalker nękający sąsiadów. Wspólnie ze swoim synkiem, byłym więźniem, oddawał mocz z balkonu.

Policja, czy zwykła kryminalna patologia ?

Przestępca z KPP Stargard Grzegorz F. był oskarżony o to, że wieczorem 1 lipca 2010 roku przyjął od zatrzymanego do kontroli kierowcy potężną łaówkę w zamian za odstąpienie od ukarania. Przestępca z KPP Stargard finalnie został skazany.

Przestępca z KPP Stargard Jarosław J. oskarżony był o to, że we wrześniu 2008 r. przyjął od Marcina B. ze Stargardu 1000 zł, a w zamian nie zatrzymał go. Z ratunkiem dla bandyty przyszedł „Ojciec Chrzestny” stargardzkiej mafii Mariusz Jasion ps. „Ojciec Chrzestny” z tak zwanego sądu w Stargardzie, który go uniewinnił.

Przestępca z KPP Stargard Grzegorz K. został skazany na rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności w warunkowym zawieszeniu na okres próby na 2 lata za nieumyślne spowodowanie śmierci.

Przestępcy z KPP Stargard Adam O i Artur G. pędząc jak szaleni , nie zachowując należytej ostrożności rozbili w centrum Stargardu nieoznakowane BMW warte 200 tysięcy złotych.

rozbite policyjne BMW

Przestępca Norbert Ś. z KPP Stargard na zamkniętej grupie na FB umieścił wpis zawierający niejawne informacje, które uzyskał podczas wykonywania czynności służbowych.

Przestępca z KPP Stargard Grzegorz G. dokonał gwałtu na kobiecie oraz był podejrzany za stręczycielstwo. Trafił za to do więzienia.

PRZESTĘPCY WSZECH CZASÓW Z TZW. KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W STARGARDZIE

Konrad Adamiak – „komendant” -kryminalista

Konrad Adamiak, komendant tak zwanej komendy powiatowej policji w Stargardzie, polecał jednemu z pracowników komendy, by fałszował książkę kontroli nieoznakowanego policyjnego pojazdu, używał radiowozu jako prywatnej taksówki, zastraszał policjantów, którzy nie godzili się dokonywać przestępstw, które im zlecał. Tuszował pijane rajdy radiowozem policjantów ze stargardzkiej drogówki.

Katarzyna Marczyńska – milicyjna psychopatka

Katarzyna Marczyńska przez lata pracowała w wydziale kryminalnym tzw. komendy powiatowej policji w Stargardzie. Ta wieloletnia mieszkanka osiedla Kopernika w Stargardzie za pomocą gróźb karalnych i pobić zastraszała osoby, które odważyły się informować media i jej przełożonych o jej przestępczej działalności. Zastraszała ludzi dobijając się im do domów po godzinie 22.00, strasząc wyważaniem drzwi. Jako osoba zaburzona psychicznie za pomocą lornetki sprawdzała „praworządność” w domach sąsiadów. Łącznie złożyła 340 donosów na ludzi.

Marek Ufnowski – wyjątkowa stalkerska kanalia

Były milicyjny przestępca z KPP Stargard Marek Ufnowski zastraszał, nachodził i groził ludziom pozbawieniem życia. Przez dwa lata prześladował małżeństwo z Suchania, o czym już pisaliśmy na naszym portalu: https://kasta.news/2021/09/08/marek-ufnowski/

W skali całego kraju policja jawi się jako organizacja wręcz przestępcza

Ponad 300 funkcjonariuszy policji w Polsce podejrzanych jest o 1,6 tys. przestępstw. Raport Biura Spraw Wewnętrznych Policji za 2021 rok poraża.

Korupcja pod postacią zwykłych łapówek, ale i nadużycia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści – takie przestępstwa nieuczciwi polscy policjanci popełniają najczęściej. Jak się okazuje, w ubiegłym roku 318 policjantów – o 49 więcej niż rok wcześniej – stało się podejrzanymi. Zarzucono im popełnienie 1652 przestępstw, co oznacza radykalny wzrost. W dwóch poprzednich latach liczba zarzutów sięgała niewiele ponad 600. Policjanci najczęściej dopuszczali się przestępstw „przeciwko działalności instytucji państwowych i samorządowych” – za to „uzbierali” 953 zarzuty, czyli trzykrotnie więcej niż w roku poprzednim (wtedy – 317). Kryje się za tym głównie korupcja – łapówki, płatna protekcja i nadużycie uprawnień dla osiągnięcia korzyści, za co grozi do dziesięciu lat więzienia.Kolejne są przestępstwa przeciwko mieniu (wzrost z 42 do 193), które w ubiegłym roku „wyprzedziły” zachowania przeciwko wiarygodności dokumentów (wzrost z 34 do 159 czynów).

14 komentarzy dla “Ci milicyjni przestępcy ze Stargardu dopuścili się największej ilości czynów kryminalnych

  1. Czemu mnie to wcale nie dziwi. Pospolici bandyci i złodzieje oraz psychopaci w tej milicji pracują. A już ten Stargard to patologia do kwadratu.

  2. Podzielę się z Państwem materiałami na temat policjantów ze Stargardu z wydziału kryminalnego. Mama nagrania, dowody na ich działalność przestępczą. tel. [ukryty]

  3. To kurwisko ze zdjęcia marczynska dokonywała stalkingu ma mojej siostrze. Świnia śmierdząca gownem i fajkami

  4. Te patologiczne psie mordy milicyjne wisieć powinny przed wjazdem do tego ich Stargardu Szczecińśkiego żeby każdy mógł zesrać się tam i puścić zieloną melę na nie.

  5. psy parszywe zaciekle atakują ale to półgłówki są. Bite w szkole to było, łeb do kibla im wsadzali, kanapki zabierali, ojciec matkę siekierą ganiał :D. Wy to możecie co najwyżej znaleźć dziurę w swoich gaciach a nie tych ziomeczków których prześladujecie 😀

  6. Szanowna Redakcjo jestem ofiara psa milicyjnego ze Stargardu który nazywa się Wojciech Mulica . Śmieć już jest na emerytzurze. Opowiem chętnie o jego działalności p. Red Pileckiemu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *