kasta.news, psychopaci

Były kopacz piłki i milicjant KPP Stargard Marek Ufnowski z zarzutami za stalking ?

Marek Ufnowski Stalker
Marek Ufnowski Stalker

W ubiegłą środę, z naszą redakcją skontaktowało się małżeństwo z Suchania w Powiecie Stargardzkim (województwo zachodniopomorskie). Ofiary stargardzkiego milicjanta Marka Ufnowskiego fakt wieloletniego prześladowania ich przez swojego oprawcę zgłosiły osobiście w Prokuraturze Krajowej w Warszawie. Kim jest pseudo policjant Marek Ufnowski ze Stargardu ? Czy Państwo Z. z Suchania to jego jedyne ofiary ?

Marek Ufnowski
Marek Ufnowski

Mark Ufnowski to 47-letni mieszkaniec Stargardu Szczecińskiego. Wywodzi się z patologicznej rodziny, gdzie przemoc domowa była na porządku dziennym. Ojciec ganiał matkę z siekierą, aż ta na bosaka, w grudniu uciekała z mieszkania na podwórko blokowiska, na którym mieszkali. Jak większość patologii pracującej w stargardzkiej milicji osobnik ten stwarza wrażenie osoby zaburzonej psychicznie. Ten były kopacz piłki z klubu sportowego „Błękitni” Stargard Szczeciński, jako szczęśliwy posiadacz świadectwa maturalnego zrobił karierę w wydziale kryminalnym stargardzkiej „palanciarni”. Zajmował się tak głównie prześladowaniem ofiar gangsterów w pelerynach z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie.

Nachodził nas nocą i wczesnym rankiem

– Ten psychopata zrujnował nam szczęśliwe życie rodzinne. Przed dobre dwa lata nie mogliśmy dojść do siebie, opowiadają nam podczas osobistego spotkania ofiary psychopaty Ufnowskiego. Ubzdurał sobie w tej chorej głowie, że ukrywamy w domu członka rodziny, do którego coś miał. Nachodził nas rankiem i nocą. Szantażował, zastraszał, groził nam. Rozbił nam zdjęcia z ukrycia, nagrywał jakąś kamerą, jeździł za mężem śledząc go – mówi nam pani Elżbieta, ofiara ubeka Ufnowskiego.

Co na to Komendant Główny Policji ?

Zwróciliśmy się z pisemną prośbą o odniesienie się do zarzutów stawianych byłemu policjantowi Markowi Ufnowskiemu przez jego ofiary. Z informacji otrzymanych z biura prasowego Komendanta Głównej Policji dowiedzieliśmy się, że sprawa trafiła właśnie do Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.

Możemy tylko wyrazić nadzieję, że Policja będzie oczyszczała się z przestępców w swoich szeregach, pokroju Marka Ufnowskiego ze Stargardu.

6 komentarzy dla “Były kopacz piłki i milicjant KPP Stargard Marek Ufnowski z zarzutami za stalking ?

  1. Może wasza redakcja łaskawie zamieści mój wpis, bo już próbuję trzy razy i nic. Chętnie podam wam adres gdzie mieszka ten pajac Ufnowski. ze swoją pojebaną rodzinką hehe. Mamuśka też jebnięta równo hehe.

    1. ufnowski latał kiedyś po osiedlu Zachód w Stargardzie po niedorozwiniętego umysłowo bahora do szkoły :D. Czaił się psychol pod klatkami jak iglarz gotowy do zaatakowania swojej ofiary xD. Oczy tego ufnowskiego wyglądają jakby usilnie od lat szukały rozumu xD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *