kasta.news, sędziowie

Stargardzcy szubrawcy w pelerynach będą mieli nową „metę”. Podatnik zapłacił za to ponad 32 miliony złotych

nowy budynek Sądu Rejonowego

Na ponad 32 miliony złotych wydrenowali budżet polskiego podatnika togowi szubrawcy z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie, budując sobie nową bazę. – Być może na nowej „melinie”, Klimczak będzie miała komórkę do trzymania bimbru, którym jej tatuś kupował głosy wyborcze 15 lat temu w Starej Dąbrowie – kpi w mailu do naszej redakcji Pan Adam, ofiara nazywającej samą siebie sędzią Kamili Klimczak z domu Czajkowska, ps. „Oszustka”, z tak zwanego sądu rejonowego w Stargardzie.

Pani Agnieszka, zastanawia się natomiast, czy wspomniana Klimczakowa będzie miała specjalne pomieszczenie do wyłudzania kredytów na rzekome zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych. – Sądzę, że taki cichy kącik do robienia „wałków” przez niezależną i niezawisłą miss lepkich rąk ze Starej Dąbrowy by się w tym przybytku przydał. Kasa z drugiego kredytu, który wyłudziła, udając bezdomną, już się powoli kończy, więc zaraz „przyatakuje” trzecim wnioskiem. Pan się martwi, redaktorze, koledzy z sądu apelacyjnego w Szczecinie uznają, że dalej jest bezdomna i „klepną” jej kolejne 200 tysięcy – ironizuje w mailu nasza czytelniczka. Zdaniem Pana Bogdana, przedsiębiorcy z branży budowlanej będącego ofiarą nazywającej samą siebie sędzią Haliny Waluś z domu Wołkow, ps. „Gorzelnia”, w nowym centrum dowodzenia zorganizowanej grupy przestępczej z siedzibą w Stargardzie, winien znaleźć się bar z mocnymi trunkami dla Walusiowej, która znana jest z zamiłowania do tego typu specjałów. – Halina obali sobie przed rozprawą dwie szybkie kolejki w godnych warunkach, nie to co teraz ukradkiem po kątach – kpi z idiotów w pelerynach z tak zwanego sądu w Stargardzie nasz Czytelnik.

Ma „pies”, ma więzienny „cieć”, czemu ma nie mieć bandyta w pelerynie?

W słynącym z patologii miasteczku Stargard Szczeciński, dobrze ma się wszystko co patologiczne. Nie dziwi zatem, że zamiast budować na potęgę mieszkania dla młodych małżeństw z dziećmi, czy też wspierać mikro i mały biznes, narodowi socjaliści z partii Prawo i Sprawiedliwość, wspierani przez bezpłciowych i chwiejnych jak chorągiewki lokalnych samorządowców inwestują w nową psiarnię, pierdel czy nową metę dla togowej szajki. Gdy do tego dodamy stawianie hal produkcyjnych dla niewykwalifikowanej klasy robotniczej, gdzie zarobić można 2500 zł. na miesiąc, nie dziwi fakt, że każdy kto mądry ucieka jak najdalej z tego „klejnotu Pomorza”. Zachodniopomorskie centrum patologii wszelakich z siedzibą w Stargardzie to bowiem wyśmienite miejsce jedynie dla zorganizowanych przestępców kryminalnych w togach z tak zwanego sądu i tak zwanej prokuratury, nieuków z SW po siedmiu klasach podstawówki, ich milicyjnych pomagierów, pokroju Marczyńskiej, Ufnowskiego, z których jedno umie pisać, a drugie czytać. W takim miejscu jak Stargard idealnie odnaleźć się mogą jeszcze przybysze ze Wschodu, beneficjenci pracy na taśmie, lub przy produkcji opon.

Czy na „nowym” znajdzie się gabinet psychiatryczny ?

Naszą redakcję, która, delikatnie mówiąc, jest togowosceptyczna, ciekawi fakt, czy przestępcy z zorganizowanej grupy przestępczej w Stargardzie – czyli tak zwani sędziowie z tak zwanego sądu rejonowego będą mieli na nowej „melinie” gabinet psychiatryczny? Gotowi jesteśmy z własnych środków ( tych, których nie udało się odebrać nam przez bandziorów w togach tytułem do dziś nie ściągniętych od 10 lat grzywien i zadośćuczynień) go wyposażyć oraz opłacić 12- to godzinny dyżur psychiatry z doktoratem. Walusiowa, Klimczakowa, czy Jasion każdy dzień pracy powinni zaczynać i kończyć od wizyty właśnie tam. Środków farmakologicznych do leczenia zaburzeń psychicznych wyżej wymienionym jednak ze swoich środków nie zasponsorujemy. Polecamy Klimczakowej, by ujęła ten cel w kolejnym wniosku o wyłudzony kredyt z kasy sądu apelacyjnego w Szczecinie.

5 komentarzy dla “Stargardzcy szubrawcy w pelerynach będą mieli nową „metę”. Podatnik zapłacił za to ponad 32 miliony złotych

  1. Nie doczytałam do końca, bo nie wytrzymałam ze śmiechu xD. „Halina chlała dotąd ukradkiem”. Pana humor jest nie z tej ziemi xD

  2. Ta pijaczka Waluś i złodziejka Klimczak zniszczyła nie jedno ludzkie życie. Dwie szumowiny że Stargardu, złodziejki i oszustki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *